شرایط و ضوابط

در هر یک از محصولات سایت رژیمتو شرایط استفاده و منع انجام آن توضیح داده شده است و در صورتی که افراد بدون توجه به شرایط خاص خود مانند وضعیت های پزشکی و دیگر موارد از رژیم ها و مطالب مرتبط با تغذیه استفاده کنند عواقب ایجاد شده بر عهده شخص می باشد و سایت رژیمتو هیچ گونه مسولیتی را نمی پذیرد.

همچنین افراد در صورت هرگونه بروز مشکل باید انجام رژیم را متوقف کرده و با دکتر مشورت داشته باشند.

سایت رژیمتو با هدف داشتن بدنی سالم و ایده آل در زمینه تغذیه و تمرین فعالیت می کند. تیم رژیمتو به‌هیچ عنوان مسئولیت توصیه‌های نقل شده در مطالب را بر عهده نمی‌گیرد و مسئولیت این توصیه‌ها با گوینده اصلی خواهد بود.

توصیه رژیمتو این است که کاربران برای تشخیص، تسکین و درمان مشکلات حوزه پزشکی و سلامتی ابتدا با پزشک مشورت کنند و در صورت تایید پزشک، از موارد ذکر شده در مقالات استفاده کنند. در غیر این صورت تمامی مسئولیت‌ها برعهده شخص کاربر خواهد بود.

در نهایت وب‌سایت رژیمتو مسئولیت هرگونه استفاده از مطالب موجود در این وب سایت یا هر اقدامی که با تکیه بر مطالب این سایت صورت گرفته و منجر به آسیب، اختلال یا عارضه‌ای شده است را از خود سلب می‌کند.

هدف از مقالات و دوره های وب سایت در اختیار قرار دادن مقالات مفید و تحقیقات به روز علمی جهت بالا بردن اطلاعات ورزشی و تغذیه ای شماست که حاصل تحقیقات روز جهان تغذیه است. ولی ما پزشک نیستیم و از شرایط جسمی، فیزیولوژی و آناتومی خاص شما اطلاع نداریم. بنابراین شما با مسئولیت خودتان هرگونه پیشنهاد تغذیه‌ای ارائه شده در سایت انجام می دهید. ما هیچ مسئولیتی در قبال آسیب دیدگی و نتایج منفی حاصل شده شما نخواهم داشت.

تمامی نکات و شرایط مربوط به خرید هر محصول به طور کامل در صفحه اختصاصی آن محصول توضیح داده شده است، بنابراین خرید و پرداخت وجه از طرف شما به معنی قبول کلیه شرایط است و پس از پرداخت امکان لغو یا تغییر سفارش وجود نخواهد داشت.

محصولات دانلودی خریداری شده فقط برای استفاده شخص خریدار می باشد، هر گونه کپی یا فروش مجدد آن غیر مجاز است و پیگرد قانونی دارد.

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق رژیمتو می باشد. کپی برداری از مطالب و مقالات سایت، فقط با ذکر منبع آزاد است.

لطفا نظرات و انتقادات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید تا بتوانیم به درخواست های شما رسیدگی کنیم.

شما خریدار عزیز با کلیک بر روی دکمه ثبت سفارش تمامی قوانین سایت رژیمتو را می پذیرید.

سایت رژیمتو این حق را دارد که قوانین سایت را بنا به شرایط با اعلام تغییر دهد.